Blog

Vacature: HR-adviseur


Wij:

FindFactory Digital Agency is een ambitieus online marketing bureau met Brabantse roots. Ons team bestaat uit gedreven mensen met een passie voor – je raadt het al – online marketing. In dertien jaar tijd hebben we een divers klantenportfolio opgebouwd, waaronder toffe reisorganisaties, webshops en mooie bedrijven binnen de home en living branche. Tot slot delen we graag kennis, misschien binnenkort ook wel met jou (en jij met ons)?

 

over de functie:

Wij zijn op zoek naar onze allereerste HR-adviseur! FindFactory groeit. En het op orde houden van onze personeelszaken is daarmee een taak waar wij veel waarde aan hechten, zowel nu als bij verdere teamuitbreiding.

De nieuwe HR-post binnen ons bedrijf is nog niet eerder bezet. Om die reden zijn we op zoek naar iemand die eerdere ervaring meeneemt. Iemand die een helder HR-beleid opstelt en implementeert, passend bij onze bedrijfscultuur.

Jij bent straks degene die alles wat met ons personeel te maken heeft zo soepel mogelijk laat verlopen. Ook ben je het eerste aanspreekpunt bij HR-gerelateerde vragen. Verder houd je je bezig met zaken als sollicitatieprocedures, onboarding programma’s voor nieuwe medewerkers en ondersteun je managers en teamleiders bij de uitvoering van prestatiebeheer- en gesprekscyclussen.

Het bijhouden van ons personeelsdossier en zorgen voor de naleving van wet- en regelgeving op het gebied van personeelsbeheer vertrouwen we graag aan jou toe. Kortom, een veelzijdige functie met veel vrijheid om processen en structuren zelf vorm te geven. Dit met als hoofddoel: het werkplezier -en gemak van ons team vergroten.

Jij:

 • Werkt en denkt op HBO / WO niveau;
 • Bent een ervaren (5+ jaar) en enthousiaste HR-adviseur;
 • Hebt een duidelijke visie als het gaat om HR en weet hoe je ons team rust kunt bieden hierin;
 • Wordt enthousiast van een zelfstandige functie met veel vrijheid;
 • Bezit uitstekende communicatieve vaardigheden, zowel in woord als geschrift;
 • Bent zowel empatisch als zakelijk;
 • Zoekt een baan voor 20 – 24 uur per week.

 

Daartegenover staat:

 • Een parttime baan waarin je mee bouwt aan de groei van FindFactory (20 – 24 uur);
 • Een salaris tussen €3.000 – €4.000 (o.b.v. 40 uur), afhankelijk van je kennis en ervaring;
 • Flexibiliteit. Je kunt werken vanuit ons kantoor in Tilburg, maar ook vanuit je eigen home office of andere flexibele werkplekken;
 • Een belangrijke rol in een groeiende organisatie. Jij wordt een onmisbare schakel in onze processen;
 • De mogelijkheid om jezelf te blijven ontwikkelen, o.a. met interne opleidingen & trainingen bij onze Academy;
 • Vier handjes vol plezierige, sociale collega’s;
 • Wekelijkse sportsessie met een personal trainer en je collega’s;
 • Goed verzorgde lunch en koffie/thee in overvloed;
 • Regelmatig legendarische teamborrels, themafeesten en karaokeavonden.

 


Grijp je kans:

Wil je jouw HR-skills bij ons inzetten en een volgende stap maken in je carrière? Stuur ons dan jouw korte motivatie en cv toe door te mailen naar marlotte@findfactory.nl.
We bekijken zo snel mogelijk jouw sollicitatie en nodigen je uit wanneer onze interesse is gewekt. Blijkt uit ons gesprek dat onze vacature inderdaad een match is met jouw profiel? Maak je dan maar klaar voor een geweldige tijd bij FindFactory!

Vragen over de vacature mag je mailen naar bovenstaand mailadres. Bellen mag natuurlijk ook. Je bereikt ons op 013 820 0164.

– Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Updates in
je mailbox?

Stay tuned! Schrijf je in en ontvang een aantal keer per jaar de nieuwste updates, interessante blogs en artikelen in je inbox.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief