team

Naast dat wij altijd nieuwsgierig zijn naar wie er bij onze klanten werkzaam zijn, geldt dat andersom (getuige je aanwezigheid op deze pagina) vast ook! Hieronder zie je de drijvende krachten achter FindFactory en welke kracht zij vervolgens weer individueel aandrijven.

Lees meer

Performance & communicatie team

Rob Bogaers

Founder & digital consultant

rob@findfactory.nl

Wendy van Opbergen

Traffic manager legal & finance

wendy@findfactory.nl

Marlotte van den Dries

Lead Digital Marketing

marlotte@findfactory.nl

Tom van Loon

SEO & web consultant

tom@findfactory.nl

Sven van Grinsven

Digital advertising marketeer

sven@findfactory.nl

Floor Dröge

Social Media marketeer

floor@findfactory.nl

Céline Cacchione

Digital Content Marketeer

celine@findfactory.nl

Michelle Verstappen

Digital Content marketeer

michelle@findfactory.nl

Jesse Vervaart

Digital advertising marketeer

jesse@findfactory.nl

Jannieke Velt

Digital Designer

jannieke@findfactory.nl

Niels Bek

Strategie en creatie

Jessica van Leeuwen

Afstudeerstagiaire

jessica@findfactory.nl

Youri Hanegraaf

Afstudeerstagiair

youri@findfactory.nl

Optimaal presteren doen we samen

Laten we kennismaken & kennis delen voordat we een deepdive maken in digitale data

Neem contact op met...

Wendy van Opbergen

Traffic manager legal & finance